Týdny doma se skvělou zábavou

0

Kino zavřené a zápas zrušen? Zaměstnavatel vás poslal na home office a nejbližší dny strávíte doma? Nudit se rozhodně nemusíte! Připravili jsme pro vás několik nápadů, jak si zkrátit čas ve společnosti nejlepšího zvuku. Díky nim se dozvíte, jak změnit váš domov na skutečně domácí kino. Také vám řekneme, jak se můžete stát králem střelců i nejlepším DJem. Zveme vás ke čtení!

Plně sohlasíme s tím, že nejlepší možností v současné situaci je zůstat doma a dodržovat nejvyšší bezpečnostní standardy. To vše je pro lepší zítřky. No dobře, ale co dělat doma, když se za oknem probouzí jaro? V dnešním článku zjistíte, že čas strávený mezi čtyřmi stěnami nemusí být nudný nebo ztracený. Představíme vám moderní audio-video řešení, která vytvoří opravdové centrum domácí zábavy pro celou rodinu!

Začněme s tím, co dělat, když jsou všechna kina zavřená…

Zavřené kino? Udělejte si kino doma!

Týdny doma se skvělou zábavou, Denon Store

Moderní multiplexy nabízejí kromě prostorového zvuku mj. i rozkládací křesla nebo teplé občerstvení. Nic vám nebrání ve vytvoření takové atmosféry u vás doma! Vše, co potřebujete, je pohodlná pohovka, popcorn a vaše oblíbená služba VOD (video na vyžádání). O všechna potřebná zařízení se postaráme my! Pro ty, kteří chtějí slyšet zvuk ze všech stran (dokonce shora), doporučujeme reproduktory s efektem Dolby Atmos – model Raptor X značky Wilson. Jejich speciální zkosená konstrukce zajišťuje odraz zvuku od stropu, díky čemuž bude zvuk prostorovější. S jejich pomocí se přesunete do samého centra dění filmu.

Nezapomínejme však na srdce domácího kina, tzn. na přijímač. Pro ty, kteří hledají univerzální řešení, bude ideální síťový přijímač Denon AVR-S950H. Poskytuje televizoru nejlepší možný obraz 4K, včetně Dolby Vision™, HDR10 a HLG. Stejně důležitý je zvuk. S tímto modelem získáváme možnost přehrát i Dolby Atmos®, Dolby Atmos Height Virtualization, DTS:X a DTS Virtual:X.

Týdny doma se skvělou zábavou, Denon Store

Zajímavým řešením je také tenký a zároveň designový přijímač domácího kina 7.2 Marantz NR1710. Nenechte se zmást jeho velikostí – zařízení nabízí maximální možnosti a díky své konstrukci se vejde na jakoukoli polici nebo skříňku. Nabízí výkon až 90 W na kanál. Má 8 vstupů HDMI se škálováním 4K a podporuje 3D zvuk z Dolby Atmos, Dolby Height Virtualization a DTS:X / DTS Virtual:X, Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio.

Nezbývá nic jiného než pohodlně se usadit na gauč a vybrat si film… ale to už necháváme na vás! 🙂

Zápas vašeho oblíbeného týmu zrušen? Hrajte na konzoli!

Týdny doma se skvělou zábavou, Denon Store

Velmi dobře víme, jaké je utrpení fotbalových fanoušků v souvislosti se zrušením fotbalových zápasů. Ale stejně jako profesionální hráč se z toho musíme oklepat a… zahrát si na konzoli! Online souboje mohou být skoro stejně vzrušující jako zápasy na opravdovém trávníku stadionu. Obzvláště když k televizoru připojíme soundbar, který zesílí zvuk nejen při sledování oblíbených programů, ale také při poslechu hudby nebo hraní na konzoli. Ideálním řešením může být soundbar Studio Slim od Definitive Technology, který si nyní můžete koupit v online prodejně Denon Store za zvýhodněnou cenu. Fanoušky dobrého zvuku a nových technologií potěší fakt, že Studio Slim je vybaven HDMI ARC, Chromecast a podporou 4K.

Týdny doma se skvělou zábavou, Denon Store

Pokud chceme mít v obývacím pokoji opravdové domácí kino a vynikající zvuk, vyplatí se věnovat pozornost premium soundbaru Denon DHT-S716H. Díky dekódování prostorového zvuku Dolby TrueHD / DTS-HD Master Audio získáme dokonale čistý zvuk. Vestavěná technologie Heos Built-in umožňuje streamovat hudbu z vašich oblíbených hudebních služeb, jako jsou Spotify nebo Tidal.

Pokud již takové vybavení máme, nic nám nebrání stát se králem střelců! A víte, jak se stát nejlepším DJem? Dozvíte se níže…

Home office? To vy nyní ovládáte hudbu v kanceláři!

Stává se vám, že kolegyně nebo kolega od vedlejšího stolu přehrává hudbu, která se vám nelíbí? Techno, heavy metal nebo candy pop pro milovníky klasické hudby nebo hip-hopu mohou být opravdovou výzvou trpělivosti. Jasným řešením takových situací je nasazení sluchátek s aktivním potlačením hluku – např. model Denon AH-GC30. Avšak při práci z domova jste svým DJem vy!

Můžete poslouchat hudbu v nejvyšší kvalitě pomocí gramofonu, ale při práci většinou nemáme čas stále obracet vinylové desky na druhou stranu. S pomocí přichází nová série multiroom reproduktorů Denon Home 150, 250 a 350, která nabízí hudbu přímo ze smartphonu! Zařízení podporuje nejoblíbenější streamingové služby včetně Tidal, Spotify a Tuneln. Kromě toho máme k dispozici Wi-Fi, AirPlay 2 a Bluetooth.

Týdny doma se skvělou zábavou, Denon Store

O zvuk reproduktorů se postarali inženýři Denona, jejichž cílem bylo zajistit nejvyšší kvalitu zvuku a zprostředkovat to, co umělec chtěl sdělit. Stačí na smartphonu najít své playlisty a začít přehrávat oblíbenou hudbu. To vše bez nutnosti opustit naše přechodné „kancelářské křeslo“.

Konferenční hovory s kolegami z práce? Mluvte přímo z postele!

Týdny doma se skvělou zábavou, Denon Store

Doma, stejně jako při práci v kanceláři, na nás mohou čekat hovory od nadřízeného nebo kolegů z jiných oddělení. Naštěstí není potřeba si hned oblékat košili a sako… pokud to tedy není videokonference. Zůstaňme tedy při té první, optimističtější variantě. Takové hovory můžeme vést přímo z postele! A to dvěma způsoby! Určitě pomohou bezdrátová sluchátka, jako jsou Soundcore – Liberty Air, které jsou nyní v Denon Store k dispozici za zvýhodněnou cenu. Díky tomu, že Liberty Air mají vestavěný mikrofon s technologií redukce hluku, poskytují křišťálově čistá spojení.

Předpokládejme také jinou variantu: řídíte auto a dáváte přednost režimu handsfree? Vyberte si bluetooth reproduktor Beoplay P2, který můžete vzít kamkoli budete chtít. Kromě silného a prostorového zvuku vám P2 umožňuje přijímat hovory v režimu hands-free. Využívá technologii, která dosahuje rovnoměrné citlivosti mikrofonu na celé ploše reproduktoru. Díky tomu bude telekonference s několika lidmi probíhat opravdu hladce. Navíc nemůžeme zapomenout na jeho kompaktní velikost, takže je možné ho hodit do brašny nebo vložit do kapsy.

Týdny doma se skvělou zábavou, Denon Store

Jak vidíte, čas strávený doma nemusí být nudný! Veškeré vybavení si můžete objednat online na www.salonydenon.cz. V případě dotazů nebo konzultací se obraťte na naše odborníky: tel. +420 608 738 836 nebo +420 775 059 455 e-mail: chodov@salonydenon.cz.

Pamatujte také, že stále poskytujeme doručení zdarma kurýrem a 14 dní na vrácení zboží bez udání důvodu.