Sluchátka Beoplay E8 2.0 – nový model

0

Nabízejí vynikající zvuk, krásný design s využitím exkluzivních materiálů, intuitivní dotykové ovládání na sluchátkách a poskytují plnou kontrolu nad hudbou, telefonním hovorem i hlasovým ovládáním. První opravdu bezdrátová sluchátka Bang & Olufsen Beoplay E8 jsou určena pro lidi, kteří nedělají kompromisy v oblasti zvuku ani designu a chtějí dosáhnout skutečnou bezdrátovou svobodu.

Podívejte se na nabídku sluchátek Beoplay E8 2.0

, Sluchátka Beoplay E8 2.0 – nový model, Denon Store

Společnost Bang & Olufsen představila nový model Beoplay E8 2.0, který vychází z vylepšeného designu původního modelu a nabízí nové možnosti, které jsou hodně očekávány:

  • Prémiové kožené pouzdro bylo přepracováno a nabízí novou, exkluzivnější podobu. Je rovněž vybaveno funkcí bezdrátového nabíjení, díky čemuž jsou sluchátka Beoplay E8 2.0 skutečně celá bezdrátová. Nyní můžete nabíjet Beoplay E8 2.0 pouhým umístěním pouzdra na bezdrátovou nabíjecí podložku.
  • Bezdrátové nabíjecí pouzdro umožňuje tři plné cykly nabíjení sluchátek, díky čemuž můžete přehrávat vaši oblíbenou hudbu až 16 hodin. Toto je výrazné zlepšení ve srovnání s 12 hodinami, které nabízí první model. LED dioda na přední straně pouzdra zobrazuje stav nabití a tři LED diody na zadní straně ukazují dostupný počet cyklů plného nabíjení v pouzdře.
  • Sluchátka jsou uvnitř nabíjecího pouzdra uložena v krásné vložce z broušeného, jednou nebo dvakrát eloxovaného hliníku (v závislosti na barevné verzi).
  • Bezdrátová nabíjecí pouzdra jsou rovněž přizpůsobena pro použití kabelu s konektorem typu USB-C, který je součástí balení.

Představujeme bezdrátovou nabíjecí podložku Bang & Olufsen
Pro stylové nabíjení sluchátek navrhla společnost Bang & Olufsen také novou bezdrátovou nabíjecí podložku, která pracuje s Beoplay E8 2.0. Byla vyrobena z luxusních materiálů, jako je broušený hliník a kůže. Je navržena tak, aby si zachovala estetické hodnoty po dlouhou dobu. Jako dokonalý společník Beoplay E8 2.0 a vašeho smartphonu podporuje bezdrátová nabíjecí podložka jak standardní nabíjení (5 W), tak rychlé nabíjení (10 W).

, Sluchátka Beoplay E8 2.0 – nový model, Denon Store

Využívat bezdrátové nabíjení mohou také majitelé původního modelu Beoplay E8
Vzhledem k tomu, že původní sluchátka Beoplay E8 dokonale padnou do nového bezdrátového nabíjecího pouzdra, Bang & Olufsen umožňuje současným majitelům Beoplay E8 využívat bezdrátové nabíjení. Bezdrátové nabíjecí pouzdro bude možné zakoupit samostatně, stejně jako levé nebo pravé sluchátko.

Dokonalý zvuk Bang & Olufsen
Stejně jako původní Beoplay E8 byla nová sluchátka vyladěna renomovanými zvukovými inženýry společnosti Bang & Olufsen tak, aby poskytovala bohatý, plný a přesný zvuk. Každé sluchátko je vybaveno dynamickým měničem o velikosti 5,7 mm, malým elektromagnetickým převodníkem, technologií NFMI (Near Field Magnetic Induction) a modulem Bluetooth 4.2 s digitálním audio zpracováním, který umožňuje dynamické ladění zvuku a přehrávání hudby bez přerušení. Uživatelé budou moci upravit zvuk podle individuálních potřeb v aplikaci Bang & Olufsen, která je k dispozici na zařízeních Android a iOS.

Cena a dostupnost
Sluchátka Beoplay E8 2.0 jsou vybavena koženým bazdrátovým nabíjecím pouzdrem, pěti náušníky a nabíjecím kabelem UBS-C. Sluchátka jsou k dispozici v černé barvě Black, tmavě modré Indigo Blue, světle béžové Natural a světle růžové Limestone, a to za maloobchodní cenu 8 990 Kč.

, Sluchátka Beoplay E8 2.0 – nový model, Denon Store

Bezdrátová nabíjecí podložka Bang & Olufsen bude k dispozici v barvách odpovídajícím sluchátkům: Black, Indigo Blue, Natural a Limestone. Maloobchodní cena podložky zatím nebyla stanovena. Somostatná levá a pravá sluchátka Beoplay E8 2.0 budou k dispozici na objednávku, stejně jako bezdrátové nabíjecí pouzdro. Bezdrátová nabíjecí podložka, samostatné bezdrátové nabíjecí pouzdro a samostatná sluchátka Beoplay E8 2.0 budou k dispozici od dubna 2019.