Sluchátka AH-D9200 – vlajková loď sluchátek Denon

0

Denon® s potěšením představuje dlouho očekávaný model AH-D9200, novou vlajkovou loď v řadě sluchátek této značky. Nový model kombinuje inovativní technologie s tradičními materiály a ruční vyrobou v Japonsku a je navržen tak, aby se stal klenotem referenční třídy mezi sluchátky přes hlavu.

, Sluchátka AH-D9200 – vlajková loď sluchátek Denon, Denon Store

K výrobě AH-D9200 byla použita pestrá škála materiálů – litý hliník, kůže i skutečné dřevo. Po ořechu v modelu AH-D7200 a zebranu v AH-D5200 je tentokrát dřevěnou složkou japonský bambus, který byl vybrán díky jeho akustickým vlastnostem, a nový model se tak nachází na špičce „dřevěné série“. V nové vlajkové lodi se využívá více než 50 let zkušeností společnosti Denon s výrobou sluchátek. Výjimečný zvuk, který oceníte doma i na cestách, je výsledkem jedinečných technologií a špičkového inženýrství.

Přírodní bambusové mušle v sobě skrývají 50mm FreeEdge měniče, které jsou vyrobeny z nanovláken a navrženy tak, aby eliminovaly nežádoucí rezonance v membráně. Měnič je poháněn vysoce výkonnými magnety vyrobenými ze slitin neodymu, železa a bóru. Jeho zvukové přepážky rovněž redukuji nežádoucí vibrace. Díky designu AH-D9200 je tedy hudba reprodukována bez zkreslení, a vy si tak můžete vychutnat co možná nejčistší zvuk.

, Sluchátka AH-D9200 – vlajková loď sluchátek Denon, Denon Store

Na první pohled stejné, přesto jiné. Vzorek bambusu, ze kterého jsou vyrobeny sluchátka, je vždy originální, což znamená, že žádné dva páry AH-D9200 nejsou stejné. Navíc jsou sluchátka ručně vyráběna v japonském závodu Shirakawa Audio Works, který se nachází severně od Tokia.

, Sluchátka AH-D9200 – vlajková loď sluchátek Denon, Denon Store

Kombinace japonské kůže a paměťové pěny použitá při konstrukci náušníků zajišťuje přesné a pohodlné nošení. Lehký hliníkový hlavový most s minimálním bočním tlakem v kombinaci s náušníky z přírodní kůže zajišťuje, že sluchátka zůstávají na svém místě a jsou pohodlné i během dlouhého poslechu.

Kromě samotných sluchátek AH-D9200 obsahuje balení i dva odpojitelné kabely – 3m z OFC potažený stříbrem s 6,3mm konektorem pro domácí poslech a kratší 1,3m audio kabel s 3,5mm konektorem pro přenosné přehrávače hudby. Pro zachování skvělého stavu sluchátek je v rámci balení i pevné pouzdro a čistící utěrka.

, Sluchátka AH-D9200 – vlajková loď sluchátek Denon, Denon Store

Denon AH-D9200 – nejdůležitější vlastnosti:

  • Vlajková sluchátka Denon s mušlemi z japonského bambusu, ručně vyráběné v Japonsku;
  • Patentované 50mm FreeEdge měniče z nanovláken konstruované pro pevnost a nízkou hmotnost, upevněné v pryskyřicových zvukových přepážkách odolných proti vibracím pro co nejpřesnější reprodukci zvuku;
  • Výkonné magnety ze slitiny neodymu, železa a bóru pro nízké zkreslení;
  • Vlastní tlumení přírodního bambusu, které poskytuje teplý a přesný zvuk;
  • Kožené náušníky s paměťovou pěnou pro přesné držení;
  • Lehký hlavový most z litého hliníku s minimálním bočním tlakem a povrchovou úpravou z přírodní kůže zaručuje pohodlí i při dlouhém poslechu;
  • Dodávány jsou dva odpojitelné kabely: 3,0m s konektorem 6,3 mm pro domácí poslech, 1,3m s konektorem 3,5 mm pro použití s přenosnými zařízeními;
  • V rámci balení je i pevné pouzdro a utěrka pro udržování sluchátek v původním stavu

Sluchátka AH-D9200 budou k dispozici v průběhu října 2018 v Salonu Denon.