Série Denon 800NE – vysoká kvalita zvuku v atraktivní ceně!

0

Denon®, jeden z předních světových výrobců vysoce kvalitních produktů domácí zábavy, nastavil s novou sérií 800NE nové standardy pro cenově dostupné audio komponenty. Série kombinuje pokročilé technologie s nejnovějšími řešeními zajišťující dokonalý zvuk a snadnost použití. Obsahuje zesilovač PMA-800NE, síťový přehrávač DNP-800NE a CD přehrávač DCD-800NE. Tato série nabízí světoznámou kvalitu zvuku Denon, který je výsledkem intenzivní práce oddělení výzkumu a vývoje, a zároveň využívá technologie používané ve vlajkových modelech značky.

Série Denon 800NE – vysoká kvalita zvuku v atraktivní ceně!, Denon Store

Zesilovač PMA-800NE je založen na zkušenostech získaných během vývojových prací na špičkovém modelu PMA-2500NE, díky čemuž je zajištěna vysoká kvalita zvuku a přitom je zachována atraktivní cena. S výkonem 85 W na kanál (až 4 Ω) a díky zesilovací části využívající technologii Advanced High Current (AHC) poskytuje tento model výjimečnou kvalitu zvuku, vyvážený vysoký výkon a působivou dynamiku s jemnými hudebními detaily.

Série Denon 800NE – vysoká kvalita zvuku v atraktivní ceně!, Denon Store

Zesilovač je vybaven tak, aby byla zajištěna kompatibilita se všemi moderními audio systémy, a nabízí vstupy analogové i digitální, včetně vestavěného Phono předzesilovače, který podporuje přenosky MC a MM pro přehrání vinylových desek. Zvuk vysokého rozlišení je podporován řadou čtyř digitálních vstupů (tři optické a jeden koaxiální vstup) a zabudovaný digitálně analogový převodník je plně kompatibilní se soubory s frekvencí až 192 kHz / 24 bit. Digitální sekce může být vypnuta, aby se minimalizovalo rušení při použití analogových zdroju, a monitorovací mikroprocesor se vypne, když není používán.

Síťový přehrávač DNP-800N otevírá dveře do světa online digitální hudby. Může přehrávat jak soubory uložené na lokální síti, tak i streamovat hudbu ze služeb, jako je Spotify, Amazon Music, Napster, SoundCloud, Deezer, Tidal, internetové radio TuneIn a dalších. Můžete také poslouchat hudbu bezdrátově přímo z mobilních zařízení, a to díky technologii Bluetooth nebo AirPlay 2.

Díky Advanced AL32 Processing Plus můžete získat nejdetalnější a nejpřesnější analogový signál z moderních formátů digitální hudby. Precizní převodník 192 kHz / 32 bit Burr-Brown PCM1795 umožňuje přehrávači DNP-800N podporu široké škály zvukových souborů. Kromě ztrátových formátů, jako jsou MP3, WMA a AAC, přehrává také bezztrátové formáty ALAC, WAV a FLAC HD (až 24 bitů, 192 kHz) nebo DSD 2,8/5,6 MHz.

Série Denon 800NE – vysoká kvalita zvuku v atraktivní ceně!, Denon Store

Vestavěná technologie HEOS umožňuje přehrávači DNP-800N připojit se k více zařízení podporujících HEOS (včetně bezdrátových reproduktorů a dalších komponentů Denon) a tím vytvořit systém multiroom pro sdílení hudby po celém domě. Systém lze ovládat pomocí bezplatné aplikace HEOS, která je k dispozici na smartphonech a tabletech, nebo pomocí hlasového ovládání Alexa a díky tomu můžete jednoduše zvolit, kde chcete hrát hudbu, upravit hlasitost i vybrat skladby. Přehrávač DNP-800N také nabízí širokou škálu fixních a variabilních analogových výstupů, které umožňují regulaci hlasitosti z aplikace Heos tehdy, když je připojena k výkonovému zesilovači nebo aktivním reproduktorům.

CD přehrávač DCD-800N je navržen tak, aby co nejlépe přehrál jak hudbu z CD, stejně jako zvukový obsah s vysokým rozlišením, a to díky stejné technologií Denon Advanced AL32 Processing Plus, která je použita v síťovém přehrávači DNP-800NE. Vstup USB umožňuje připojení paměťových zařízení, která mohou přímo přehrávat hudbu ve vysokém rozlišení 192 kHz / 24 bitů a DSD 2,8/5,6 MHz.

Série Denon 800NE – vysoká kvalita zvuku v atraktivní ceně!, Denon Store

Stejně jako všechny ostatní zařízení série 800NE má CD přehrávač konstrukci odolnou proti vibracím. Pečlivě vybrané komponenty používané v celé cestě signálu, rafinovaná sekce zesílení a režim Pure Direct – to vše je zaměřeno na získání nejčistšího možného zvuku.

Série 800NE – nejdůležitější vlastnosti

 • Nově navržená série využívá technologie a kvalitu zvuku vlajkových lodí značky Denon a je přitom za přijatelnou cenu.
 • PMA-800N: integrovaný zesilovač o výkonu 85 W na kanál (4 ohmy) s gramofonovým předzesilovačem MM/MC vysoké kvality, analogovými vstupy a čtyřmi digitálními vstupy s podporou 192 kHz / 24 bit.
 • DNP-800N: síťový přehrávač podporuje streamování při frekvencích až do 192 kHz / 24 bit a DSD 2,8/5,6 MHz, nabízí přístup k široké škále on-line hudebních služeb, jako je Amazon Music, Deezer, Spotify, Tidal, TuneIn atd. i stanic internetových rádií.
 • Vestavěný modul AirPlay 2 a Bluetooth.
 • Technologie HEOS pro bezdrátový audio multiroom systém spolu s dalšími zařízeními podporujícími HEOS.
 • Hlasové ovládání Amazon Alexa.
 • Dedikované analogové výstupy s konstantní i variabilní úrovní pro připojení výkonových zesilovačů nebo aktivních reproduktorů.
 • DCD-800NE: CD přehrávač s USB vstupem typu A umožňuje přehrávání obsahu až do 192 kHz / 24 bit a DSD 2,8/5,6 MHz.
 • Technologie Advanced AL32 Processing Plus (DCD-800NE / DNP-800NE) vám zaručí plynulý, vysoce detailní zvuk jak z disků CD, tak i audio formátů s vysokým rozlišením.
 • Antivibrační konstrukce pro minimální zkreslení a maximální rozlišení zvuku.
 • Ovládání DCD-800NE / PMA-800NE pomocí DNP-800NE a HEOS aplikace, nebo ovládání všech tří komponentů pomocí dodaného ovladače.
 • K dispozici v černé nebo prémiové stříbrné barvě.

Nové modely PMA-800NE, DCD-800NE i DNP-800NE jsou již dostupné na www.salonydenon.cz