Přehled sluchátek pro telekonference

0

Sluchátka se stávají nepostradatelnou součástí našeho pracovního dne. Usnadňují hovory, pomáhají při odpočinku a díky režimům ANC umožňují omezit okolní hluk. Která sluchátka se hodí pro home office? Jaké modely si poradí s hlukem v open space kancelářích? Denon Store testuje nejoblíbenější modely dostupné na trhu. Podívejte se, která sluchátka vyšla nejlépe.

Někdo používá sluchátka k potlačení okolního hluku, jiný pro telekonference nebo větší pracovní komfort se svými oblíbenými skladbami. V tomto příspěvku bychom vám rádi představili návrhy sluchátek, která jsou ideální pro každodenní používání a která vám pomohou zlepšit a zpříjemnit čas strávený v práci.

1. Denon AH-GC30 a 3 režimy potlačení hluku

Přehled sluchátek pro telekonference, Denon Store

Prvním návrhem jsou sluchátka značky Denon. AH-GC30 je vlajkovým modelem sluchátek kolem uší, vybavený systémem aktivního potlačení hluku (ANC). Díky třem režimům ANC můžete sluchátka přizpůsobit tak, aby optimálně redukovala hluk z prostředí. To nepochybně usnadní pobyt a soustředění v často přeplněných a hlučných kancelářích. Navíc náušníky sluchátek jsou vyrobeny z pěny, která si zapamatuje tvar vaší hlavy, díky čemuž se sluchátka přizpůsobí a budou mimořádně pohodlná při každodenním používání.

Denon AH-GC30 mají také vestavěný mikrofon, který vám umožní vést telefonické hovory, a vstup USB pro nabíjení i pro připojení k vašemu počítači.

2. Denon AH-C820W a perfektní kvalita zvuku

Přehled sluchátek pro telekonference, Denon Store

Návrh pro ty, kdo ocení kvalitu zvuku, ale také velikost sluchátek. Bezdrátová a extrémně lehká sluchátka vybavená pěnovými polštářky Comply zajišťují pohodlné nošení a bezproblémové používání. Díky technologii Double Air Compression™ si během přestávek v konverzacích budete moci vychutnat zvuk obohacený výkonnými basy a vysokou úrovní detailů. Sluchátka Denon AH-C820W nabízejí až 10 hodin a podporu kodeků jako aptX / aptX Low Latency, díky kterým se při účasti ve videokonferencích nebudete muset starat o zpoždění zvuku vůči obrazu.

3. B&O Beoplay H9 3rd Gen a opravdový režim potlačení hluku

Přehled sluchátek pro telekonference, Denon Store

Dánská společnost Bang & Olufsen se stala legendou světa audio, takže není divu, že sluchátka z jejich dílny jsou stejně populární jako ostatní AV komponenty. Nejnovější generace řady H9 si udržuje svoji pozici a ukazuje, že společnost Bang & Olufsen neusnula na vavřínech a snaží se přivést sluchátka k „ještě větší dokonalosti“. B&O H9 3rd Gen jsou sluchátka vybavená extrémně účinným režimem redukce okolního hluku. Díky tomu jsou ideální pro všechny, kdo hledají útěk od všech okolních zvuků a chtějí se soustředit na svůj oblíbený playlist. Kromě toho, že jsou sluchátka vyrobena z nejkvalitnějších komponentů, se mohou pochlubit i prvotřídním zvukem. Bas je teplý, dobře kontrolovaný a středy výraznější, příjemné pro uší – vše tvoří jeden soudržný celek.

Kromě toho jsou H9 3rd Gen vybaveny tlačítkem pro aktivaci hlasového asistenta. Díky tomu mohou jedním dotykem uživatelé telefonů Apple aktivovat Siri a majitelé Androidů Google Assistant.

4. B&O Beoplay E4 a 20 hodin poslechu s ANC

Přehled sluchátek pro telekonference, Denon Store

Sluchátka pro ty, kdo ocení kvalitu zvuku, kompaktní velikost a ticho přes aktivní potlačení hluku. Bang & Olufsen E4 jsou sluchátka do uší se speciálně navrženým systémem ANC. Konstrukce je lehká a jedno nabití baterie vydrží až 20 hodin používání režimu ANC.

5. JAYS m-Seven Wireless, diskrétní a s výkonnou baterií

Posledním návrhem, který bychom vám chtěli představit, jsou skutečně bezdrátová sluchátka Jays m-Seven Wireless. Jsou to sluchátka pro ty, kdo si cení diskrétnost a bezdrátovou svobody.

Přehled sluchátek pro telekonference, Denon Store

Sluchátka jsou vybavena speciálním pouzdrem, které funguje i jako mobilní nabíječka pro 3 plná nabití. Úctyhodná je také doba, po kterou sluchátka vydrží na jedno nabití. Navzdory extrémně kompaktní velikosti nabízí sluchátka 9,5 hodiny poslechu, což je v kontextu sluchátek s tak malou velikostí velice obdivuhodné. M-Seven Wireless jsou vybavena dotykovým panelem, díky němuž můžete jedním dotykem odpovědět na příchozí hovor, změnit skladbu nebo zvýšit hlasitost.

Existuje celá řada sluchátek, která je možné používat jak ve volném čase, tak v práci. Při výběru nejlépe vyhovující konstrukce je třeba věnovat pozornost i dalším faktorům: velikost, výdrž baterie nebo kvalita prezentovaného zvuku. Doporučujeme vám navštívit náš salon Denon Store, kde si jednotlivá sluchátka můžete vyzkoušet. Naši odborníci vám rádi pomohou s výběrem ideálního vybavení.