Nové přijímače DENON – AVR-X1700H a AVR-X1700H DAB

0

Denon představil dva nové přijímače pro domácí kino. Modely AVR-X1700H a AVR-X1700HDAB jsou moderní zařízení, která podporují mj. 8K, systém 3D Audio a hlasové asistenty jako Amazon Alexa, Google Assistant nebo Apple Siri. Tyto dva modely jsou prakticky dvojčata, jediným rozdílem je funkce DAB, což znamená porpodru digitálních rozhlasových stanic.

DENON AVR-X1700H

Denon vás zve k aktualizaci vašeho domácího kina! Navrhovaný přijímač podporuje rozlišení 8K / 60Hz a 4K / 120Hz. Důležité také je, že upscaling na 8K bude k dispozici na všech 6 vstupních konektorech HDMI. Zařízení dále podporuje nejnovější formáty HDR: HDR10, HDR10+, HLG, Dolby Vision a Dynamic HDR.

Zvuk

Denon AVR-X1700H i jeho verze DAB jsou 7.2kanálové přijímače. To znamená, že k němu snadno připojíme 7 reproduktorů a dva subwoofery. Sedm výkonných zesilovačů (145 W na kanál) je vyladěno tak, aby poskytovaly klasický a dynamický zážitek z poslechu, jaký najdete i u jiných produktů DENON. Zařízení podporuje Dolby Atmos®, Dolby Atmos Height Virtualization Technology, DTS: X a DTS Virtual: X: Užijte si pohlcující, trojrozměrný zvukový zážitek.

Pro hráče

Díky 4K / 120Hz pass-through, Variable Refresh Rate (VRR), Auto Low Latency Mode (ALLM) i Quick Frame Transport (QFT) si vychutnáte herní zážitek s úžasným obrazem a minimální latencí.

Nové přijímače DENON – AVR-X1700H a AVR-X1700H DAB, Denon Store

Obsluha zařízení

K dispozici v tomto zařízení budou asistenti Amazon Alexa, Google Assistant i Apple Siri. Přijímač můžete také snadno ovládat dálkovým ovladačem vašeho televizoru, díky připojení HDMI CEC to bude velmi snadné. Jak je u zařízení Denon zvykem, ovládání řady funkcí  probíhá i prostřednictvím aplikace HEOS, která spáruje přijímač s dalšími zařízeními s podporou technologie HEOS.

Přátelský k posluchači

Přijímač AVR-X1700H je určen pro každého! Uživatelské rozhraní zařízení (Denon Setup Assistant) vám umožňuje rychle a snadno spustit tento přístroj ihned po vybalení. Neméně důležitý je Audyssey MultEQ XT, software používaný ke kalibraci přijímače. Toto chytré zařízení díky přiloženému mikrofonu přizpůsobí svůj zvuk místnosti, ve které se nachází!

Nové přijímače DENON – AVR-X1700H a AVR-X1700H DAB, Denon Store

DENON AVR-X1700H DAB

Jak jsme psali výše, verze DAB se liší od verze bez DAB pouze vestavěným DAB tunerem, tedy složkou, která nám umožňuje poslouchat oblíbené rádio v digitální verzi.

Cena a dostupnost

AVR-X1700H bude k dispozici za 16 490 Kč (17 590 Kč pro AVR-X1700 DAB) od listopadu 2021. Pro více informací o nejnovějších modelech Denon X-Series navštivte www.salonydenon.cz nebo www.denon.com.

Shrnutí

Jako shrnutí použijeme prohlášení generálního ředitele Denonu Tripa Randalla. „AVR-X1700H je skvělým vstupním bodem pro začínající nadšence, kteří hledají plně funkční přijímač za dostupnou cenu. Spolu s několika vstupy HDMI 8K, 3D zvukem, virtualizací prostorového zvuku a několika dalšími technologiemi, které se obvykle vyskytují v prémiových systémech domácího kina, má tento přijímač vše. V době, kdy tolik lidí uvažuje o zdokonalení svého systému, aby mohli sledovat své oblíbené televizní pořady a filmy ve vyšší kvalitě, poskytne tento přijímač zážitek nové generace, který naši zákazníci očekávají.“