Nová sluchátka True Wireless od DENON

0

DENON vstoupil do světa True Wireless sluchátek a to rovnou se dvěma modely. Sluchátka poskytují realistický zvuk díky nejmodernějším dynamickým měničům s velkým průměrem navrženým a vyladěným přes Denon Sound Masters. Zákazníci začínající své dobrodružství se značkou Denon i stálí nadšenci mohou očekávat ohromující detaily, šířku zvuku a dynamiku, kterou dosud v běžných sluchátkách do uší nezažili. Seznamte se s modely DENON AH-C830NCW a AH-C630W.

DENON AH-C830NCW – sluchátka True Wireless s ANC

Nová sluchátka True Wireless od DENON, Denon Store

Sluchátka do uší Denon AH-C830NCW s potlačením hluku poskytují výkonný, detailní zvuk spolu s výhodami nové generace technologie Denon Acoustic Active Noise Canceling (ANC), která využívá dva mikrofony v každém sluchátku a pokročilé zpracování pro snížení okolního hluku pronikajícího do uší posluchače. V transparentním režimu lze redukci hluku a zvuk z okolí rychle přepínat pomocí jednoduchého dotykového tlačítka. Funkce detekce použití rozpoznává, kdy jsou sluchátka nasazena a sejmuta, a automaticky přehrává a pozastavuje hudbu.

Výkon, komfort a spolehlivost

Nová sluchátka True Wireless od DENON, Denon Store

Skutečně bezdrátová sluchátka do uší Denon AH-C830NCW a AH-C630W jsou pečlivě navržena na základě pokročilých simulací zvukovodu a poskytují dokonalý tvar, který se hodí pro uši všech uživatelů. Každé sluchátko je dodáváno se třemi velikostmi vyměnitelných silikonových koncovek pro maximální pohodlí. Oba modely mají stupeň krytí proti vlhkosti IPX4, takže je lze bezpečně nosit i během deště nebo intenzivního tréninku. Sluchátka Denon s potlačením hluku navíc podporují funkci Google Fast Pair, která vám umožní snadno a pohodlně spárovat zařízení.

Prodloužená výdrž baterie

Nová sluchátka jsou navržena tak, aby vám poskytovala hodiny potěšení z poslechu. Užijte si až 6 hodin bezdrátového přehrávání hudby přes Bluetooth na jedno nabití a až 24 hodin včetně dalších nabíjení z dodávaného pouzdra (bezdrátový model s ANC) nebo až 4,5 hodiny bezdrátové hudby Bluetooth na jedno nabití a až 18 hodin hodin celkem s dalšími cykly nabíjení s dodaným pouzdrem (bezdrátový model). Kabel USB-C, který je součástí sady, umožňuje uživatelům nabíjet pouzdro (lithium-iontovou baterii) z libovolné USB nabíječky nebo USB portu počítače.

Nová sluchátka True Wireless od DENON, Denon Store

Výjimečná kvalita hovorů

Sluchátka Denon AH-C830NCW s potlačením hluku jsou vybavena dvěma mikrofony, které pracují s pokročilým digitálním zpracováním signálu, takže je možné zachytit a přenést hlas uživatele s maximální čistotou. Třetí mikrofon je zodpovědný za přirozenou ochranu zvukovodu před větrem a okolním hlukem, aby zajistil dodatečnou čistotu hlasu.

Nová sluchátka True Wireless od DENON, Denon Store

Denon AH-C630W – sluchátka True Wireless

Bezdrátová sluchátka do uší Denon AH-C630W využívají pokročilý mikrofon pro vedení hovorů, které jsou velice jasné. Vše bezproblémově funguje s jakýmkoli multimediálním zařízením podporujícím technologii Bluetooth.

Nová sluchátka True Wireless od DENON, Denon Store

Oba modely jsou k dispozici v černé nebo bílé barvě, přičemž sluchátka s potlačením hluku mají lesklý povrch se stříbrnými akcenty a verze bez ANC je s elegantním matným povrchem.

Sluchátka jsou dostupná v našem internetovém obchodě www.salonydenon.cz i kamenné prodejně. Připravte si svůj oblíbený seznam skladeb a nezapomenutelný zážitek může začít.