Mini Hi-Fi věž – Denon D-T1

0

Denon®, jeden z předních světových výrobců vysoce kvalitních produktů domácí zábavy, navazuje na úspěchy legendárních systémů řady M a uvádí na trh ultrakompaktní a cenově dostupný mini systém D-T1, který kombinuje funkce CD přehrávače a FM/AM rádia s možností streamování z široké škály osobních zařízení přes Bluetooth.

, Mini Hi-Fi věž – Denon D-T1, Denon Store

D-T1 vychází z uznávaného systému D-M41 a odkazuje též na dědictví původních systémů Denon vznikajících před více než 25 lety. Výsledkem je jedinečný zvuk Denon a kvalita za příznivou cenu.

Dodáván je s vysoce kvalitními reproduktory a je ideálním řešením pro ty, kteří kupují takový systém poprvé, nebo pro ty, kteří hledají další audio systém pro svoji ložnici, kuchyň nebo pracovnu. Kompaktní rozměry dělají z modelu D-T1 také ideální řešení pro ty, kteří se chystají na vysokoškolskou kolej. K dispozici je v černé nebo nové stylové matně šedé povrchové úpravě.

, Mini Hi-Fi věž – Denon D-T1, Denon Store

Mini systém D-T1 nabízí skvělou všestrannost díky CD mechanice, která může přehrávat jak standardní CD disky, tak i soubory MP3/WMA nahrané na discích CD-R/RW, a vestavěnému FM/AM tuneru. Systém byl také vybaven modulem Bluetooth, který umožňuje bezdrátový přenos hudby, podcastů, internetových rozhlasových vysílání a online služeb z telefonů, tabletů, smartphonů nebo počítačů. Model D-T1 je také snadno konfigurovatelný, takže můžete přehrávat hudbu během několika minut po rozbalení.

, Mini Hi-Fi věž – Denon D-T1, Denon Store

Digitální optický vstup systému D-T1 umožňuje uživatelům přenášet zvuk z televizoru, čímž dojde k jeho zlěpšení a zvýší se kvalita audiovizuálních zážitků. Analogový vstup je také ideální pro připojení externího zdroje, jako je například osobní hudební přehrávač nebo gramofon s vestavěným ekvalizérem Phono. Systém byl také vybaven výstupem pro sluchátka, aby byl zajištěn co nejlepší osobní poslech.

Uvnitř elegantního, sofistikovaného krytu systému D-T1, navrženého tak, aby vyhovoval libovolnému designu interiéru, naleznete moderní technologii zpracování zvuku Denon, která je výsledkem více než století zkušeností s navrhováním zařízení pro přehrávání hudby. Také výstupní výkon, který nabízí 2x 15W zesilovač, je víc než dost, aby systém zaplnil váš pokoj skvělým zvukem. Reproduktory Denon využívají 25mm výškový měnič, který poskytuje čisté, výrazné výšky, a 12cm nízkotónový měnič, který poskytuje dostatečně silný střed. Systém D-T1 umožňuje ovládání tónů, díky čemuž si přizpůsobíte zvuk podle vašich představ.

Používání zařízení D-T1 je stejně snadné jako jeho instalace díky jasnému displeji a intuitivnímu ovládání. Systém je dodáván s dálkovým ovládačem a umožňuje vám používat všechny funkce z pohodlí vaší pohovky.

, Mini Hi-Fi věž – Denon D-T1, Denon Store

Denon D-T1 – nejdůležitější vlastnosti:

  • Elegantní, kompaktní a cenově dostupný model v černé nebo šedé barvě
  • Modul Bluetooth pro bezdrátový přenos hudby z telefonů, tabletů i počítačů
  • CD přehrávač se štěrbinovou mechanikou přehrává také soubory MP3/WMA zapsané na CD-R/RW discích
  • FM/AM tuner pro vaše oblíbené rozhlasové stanice
  • Analogový vstup AUX a optický digitální vstup – ideální pro příjem zvuku z televizoru
  • 2x 15W zesilovač Denon a dvoupásmové reproduktory pro čistý a plně řízený zvuk
  • Výstup pro sluchátka
  • Možnost ovládání tónů, díky čemuž si přizpůsobíte zvuk podle vašich představ
  • Jednoduché nastavení i obsluha, balení obsahuje i dálkové ovládání

Systém D-T1 je již nyní v prodeji na www.salonydenon.cz.