Jak přežít home office?

0

Pracujete dočasně vzdáleně nebo plánujete v blízké budoucnosti přejít na takový systém? Možná přemýšlíte, jak zorganizovat vaši domácí kancelář / pracovnu. Pokud ano, je tento článek určen právě vám. Podívejte se, která audio-video zařízení vám v práci pomůžou nebo zpříjemní čas. Zveme vás ke čtení!

Telekonference – telefon v ruce nebudete potřebovat

Jak přežít home office?, Denon Store

Každý, kdo měl příležitost účastnit se obchodních telekonferencí, dobře ví, jak nepříjemné a zároveň nezdravé, je dlouho (někdy i hodiny) držet telefon u ucha. Režim hands-free v telefonu není ideálním řešením – mikrofon telefonu není příliš dobrý v oblasti filtrování šumu a sám o sobě ho může poměrně dost generovat. Špatný reproduktor našeho smartphonu navíc rozhodně nemusí zvládat hlasitost a srozumitelnost zvuku (zejména u nejcitlivějších témat, u kterých se zvýšeným hlasem snaží vyjadřit názor hned několik lidí současně). Řešením může být bezdrátový reproduktor s vysoce kvalitním režimem hands-free.

Jak přežít home office?, Denon Store

S ideálním návrhem přichází dánská značka Bang & Olufsen, kterou pravděpodobně ani nemusíme představovat. Jejich kultovní reproduktor Beoplay A1 překonává svou konkurenci 24hodinovou výdrží baterie na jedno nabití a systémem měničů reprodukujících 360° zvuk. Díky tomuto řešení se můžete bez problémů pohybovat po místnosti, aniž byste se museli bát, že neuslyšíte kolegy. S vysoce kvalitním mikrofonem každý účastník hovoru uslyší čistě váš hlas, a to bez ohledu na to, jak daleko od zařízení budete. Když si buete chtít odpočinout při své oblíbené skladbě, Beoplay A1 vás potěší extrémně detailními vysokými a středními tóny a plným, hlubokým basem.

Hudba u pracovního stolu – kvalita zvuku bez kompromisů

Jak přežít home office?, Denon Store

Hledáte při práci skvělý zvuk, ale nemáte prostor pro klasický stereo systém? Na pomoc přicházejí sluchátka speciálně navržená pro domácí poslech. Otevřená konstrukce, kterou nabízí francouzský Focal v modelu Elear a v sadě se sluchátkovým zesilovačem Questyle CMA400i, vám umožní pohodlný mnohahodinový poslech. Volný průtok vzduchu nebude unavovat vaše uši a dokonalý zvuk zvýší vaši produktivitu a usnadní psaní reprortů nebo vyčerpávající analyzování tabulek. Vysoce kvalitní převodník USB-DAC, zabudovaný do sluchátkového zesilovače, vám umožní připojit počítač a posílat hudební soubory nejvyšší kvality zcela bezztrátové. Tento set je schopen svým zvukem zahanbit celou řadu audiofilních stereo systémů.

Ozvučení pracovny – není potřeba mnoho místa

Jak přežít home office?, Denon Store

Během práce nesedíte pouze u stolu, a proto vám záleží na nazvučení celé místnosti? Abyste dosáhli vysoce uspokojivé kvality zvuku, nemusíte vyhrazovat spoustu místa pro podlahové reproduktory a velké zesilovače. Na pomoc přichází naše oblíbená japonská značka se svou Denon Design Series. Jedná se o velmi kompaktní zesilovače a CD přehrávače, které se díky možnosti umístění ve svislé poloze vejdou na každou polici nebo stůl. Zesilovače nabité moderními technologiemi vám umožní připojit počítač i bezdrátově streamovat hudbu v nejvyšší možné kvalitě ze Spotify a Tidal. Oceňovaná patentovaná technologie AL32 Processing, která je součástí v CD přehrávačích této série, vám umožní vychutnat si vaši sbírku kompaktních disků zcela novým způsobem.

Jak přežít home office?, Denon Store

V kombinaci s nenápadnými reproduktory s výkonným zvukem, jako je např. model Wilson EL-4, jsme v pracovně schopni vytvořit malý systém velkých možností.

Za odměnu – možná potřebujete klid a pohodu?

Brání vám během home officu další členové domácnosti, abyste se plně soustředili na své úkoly? Zde pomůžou opět sluchátka – obecně jsou vynikající nejen pro dobrou kvalitu zvuku, ale také pro tolik požadované ticho. Technologie ANC, tj. aktivní potlačení hluku, nám umožní vytvořit tiché pracoviště i s velmi hlučnými spolubydlícími nebo sousedy. V současnosti mnoho předních výrobců nabízí taková zařízení. Denon je však před konkurencí a nabízí něco navíc.

Nejnovější model AH-GC30 nabízí nejen vysokou kvalitu zvuku, ale také třífázové potlačení hluku, které vám umožní nastavit úroveň potlačení na dynamicky se měnící typy zvuků v domácnosti – od výkřiků dětí, přes zvuky televize nebo rádia, až po vysavač. Kromě toho se v případě potřeby rychle vrátíme do kontaktu se světem díky transparentnímu režimu, tj. přimícháme rovněž okolní zvuky. Dlouhá životnost baterie – až 20 hodin poslechu s aktivovaným režimem ANC – vám umožní pracovat, aniž byste museli přemýšlet o stavu baterie. Naše sluchátka Denon můžete rovněž snadno připojit k počítači pomocí USB kabelu – díky převodníkům USB-DAC můžete přehrávat hudbu v nejvyšší možné kvalitě.

Hledáte jiné řešení? Nebo možná potřebujete více informací? Neváhejte a kontaktujte e-mailem nebo telefonicky naše odborníky, kteří vám pomohou najít to nejlepší řešení. U objednávek přes internetový obchod www.salonydenon.cz garantujeme bezpečné, rychlé a bezplatné doručení po celém Česku.