Denon AVC-X6500H – všestranný AV přijímač

0

Denon AVC-X6500H – všestranný AV přijímač

, Denon AVC-X6500H – všestranný AV přijímač, Denon Store

Denon®, jeden z předních světových výrobců vysoce kvalitních produktů domácí zábavy, představuje novou superstarstar domácího kina, která nabízí nejmodernější technologie dekódování a audio streamování.

Model AVC-X6500H si za vzor vzal úspěšný AVC-X8500H, který svou jedinečnost potvrdil na cenách EISA, a vznikl neméně dobrý 11.2kanálový AV přijímač, který poskytuje jedenáct 140W kanálů zesílení, díky kterým si vychutnáte legendární zvukovou kvalitu Denon. Nabízí též nejnovější funkce hlasového ovládání s prvky umělé inteligence.

, Denon AVC-X6500H – všestranný AV přijímač, Denon Store

Díky dvěma možnostem hlasového ovládání – Amazon Alexa a Apple AirPlay 2 – již není nutné k obsluze AV přijímače AVC-X6500H používat aplikaci ani dálkový ovladač.

Zásluhou technologie AirPlay 2 si užijete své oblíbené skaldby ze zařízení Apple na dalších zařízeních podporujících AirPlay 2 kdekoliv ve svém domě, a to v dokonalé synchronizaci. Další kompatibilní zařízení zvládnou dokonce přehrát i různé skladby v různých místnostech.

Stačí vyslovit pouze název skladby a místnost a díky Siri, AirPlay 2 i Alexa si již můžete vychutnat vaši oblíbenou skladbu. Omrzela vás přehrávaná skladba nebo je muzika příliš nahlas? Požádejte Siri o přeskočení skladby nebo úpravu hlasitosti, a to jednoduše tím, že promluvíte do vašeho přístroje iPhone nebo Apple Watch, případně zadejte Alexe příkaz prostřednictvím vašeho zařízení Amazon Echo. Díky kompatibilitě se systémem Amazon Alexa můžete pomocí hlasových příkazů ovládat nejen nastavení hlasitosti, ale i zapnutí a vypnutí přijímače nebo přepínání vstupů.

, Denon AVC-X6500H – všestranný AV přijímač, Denon Store

Přehrávání hudby z libovolného mobilního zařízení prostřednictvím systému domácí zábavy nebylo nikdy jednodušší.

Všestrannost streamingu je zajištěna vestavěnou bezdrátovou technologií HEOS multiroom, která navíc nabízí přístup k online rádiu a široké škále online hudebních služeb, jako jsou Spotify, Deezer, Tidal, Amazon Prime Music a mnoho dalších. Samozřejmostí je možnost začlenění AVC-X6500H do systému HEOS multiroom a sdílet tak obsah s dalšími bezdrátovými reproduktory umístěným kdekoliv v domácnosti.

Tento víceúčelový přijímač podporuje také zvukové formáty Dolby Atmos, DTS: X, DTS Virtual: X a Auro-3D, aby byl zajištěn co nejvíce reálný zvuk domácího kina. Nabízí také plnou kompatibilitu s formáty 4K, Dolby Vision, HDR (High Dynamic Range), HLG (Hybrid Log-Gamma), ARC (zpětný audio kanál) a eARC (rozšířený zpětný audio kanál).

, Denon AVC-X6500H – všestranný AV přijímač, Denon Store

Díky pokročilému zpracování videa a konverzi analogového signálu na HDMI, nabízí AVC-X6500H nejvyšší možnou kvalitu obrazu, a to bez ohledu na zvolený zdroj. To znamená, že video signál může být přeškálován na 1080p Full HD nebo 4K Ultra HD (60/50 Hz).

Funkce IMAX Enhanced bude přidána pomocí budoucí aktualizace systémového softwaru. Uživatelům poskytne novou úroveň kvality vizuálních a zvukových vjemů, nejostřejší 4K HDR nejvyšší kvality a výkonný, realistický zvuk. Režim IMAX pro aktualizované přijímače bude pečlivě optimalizován tak, aby byl digitálně zpracovaný obsah dodán přesně podle záměru režiséra.

AV přijímač AVC-X6500H také nabízí vynikající univerzálnost díky osmi HDMI vstupům, včetně jednoho vhodně umístěného na předním panelu, takže snadno naleznete místo pro připojení prakticky všech možných multimediálních zařízení.

, Denon AVC-X6500H – všestranný AV přijímač, Denon Store

AVC-X6500H – nejdůležitější vlastnosti:

 • 11.2kanálový AV přijímač s výkonem 140 W na kanál
 • Dolby Atmos, DTS:X, DTS Virtual:X, Auro-3D
 • Zpracování zvuku IMAX Enhanced (prostřednictvím aktualizace firmwaru)
 • Denon Advanced AL32 Multichannel Processing
 • 8 HDMI vstupů (včetně 1 přednho)
 • 3 HDMI výstupy (2 hlavní + zónový)
 • 4K/60Hz full-rate pass-through, HDR, Dolby Vision, HLG, ARC a eARC
 • Audyssey MultEQ XT32 automatická kalibrace a optimalizace prostorové akustiky pomocí LFC, Sub EQ, Dynamic Volume a Dynamic EQ
 • Volitelná aplikace Audyssey MultEQ pro doladění zvuku
 • Hlasové ovládání Amazon Alexa*
 • AirPlay 2 audio streaming s hlasovým ovládáním Siri
 • Vestavěné moduly Wi-Fi a Bluetooth pro univerzální streaming
 • Vestavěná bezdrátová multiroom audio technologie HEOS
 • Podpora formátů vysokého rozlišení DSD (2,8/5,6 MHz), FLAC, ALAC a WAV
 • Inteligentní vzdálená správa – podpora Ihiji Invision a Domotz Pro

AV přijímač AVC-X6500H je již nyní v prodeji na www.salonydenon.cz.

*Hlasové ovládní Amazon Alexa je dostupné ve vybraných zemích a jazycích.