Black Friday v Denon Store

0

Na Black Friday čekáme celý rok! Nejlepší zařízení audio-video a smart home jsou k dispozici v maximálních slevách. Jste připraveni na skvělou akci? Podívejte se již nyní, jakou nabídku jsme pro vás připravili a odpočítávejte s námi!

Nové domácí kino, bezdrátová sluchátka nebo třeba chytrá kamera? V Denon Store budete moci během Black Friday ulovit nejlepší zařízení audio-video a smart home za velice atraktivní ceny.

Letos Black Friday připadá na 27. listopadu, ale již dnes můžete vidět, co pro vás připravujeme. Jako první se mohou s nabídkou seznámit odběratelé našeho newsletteru. Stačí se pouze zaregistrovat do naší databáze, vložit speciální kód, který obdržíte e-mailem, a odemknout přístup ke kategorii.

Již nyní vám můžeme prozradit, že nabídka Black Friday bude obsahovat vybavení od značek jako např. Denon, Bang & Olufsen, Soundcore, Eufy, Wilson, Dali, Netatmo a mnoho dalších! K dispozici budou profesionální reproduktory, gramofony, přijímače i multiroom reproduktory. A co je hlavní, nemusíte čekat do 27. listopadu, nabídka se bude od 19.11. postupně doplňovat a vy tak budete moci využít této akce mnohem dříve! Pouze odběratelé newsletteru budou vědět, které konkrétní produkty se v nabídce objeví třeba již zítra. Podívejte se na plán akce:

Black Friday v Denon Store, Denon Store

Co když maloobchodní prodej bude stále omezen? Objednávejte online v Denon Store a vše vám zdarma doručíme!

Nabídka Black Friday je k dispozici v internetovém obchodě Denon Store. Pamatujte, že při objednání online je doručení vždy zdarma a na vrácení zboží máte 14 dní bez udání důvodu. Provoz prodejny Denon Store v pražském nákupním centru Westfield Chodov je nyní z nařízení vlády omezen. Pokud by došlo ke změně vládních opatření, nabídka bude dostupná i na prodejně.

Denon Store Team